Home / Principal's Blog / Fázové otvorenie Astrea Academy Woodfields

Fázové otvorenie Astrea Academy Woodfields

Milý rodič/opatrovník,

Fázové otvorenie Astrea Academy Woodfields

Píšem, aby som Vám mohol poskytnúť viac prehľadnosti na nedávne vládne vyhlásenie týkajúce sa škôI druhého stupňa (Secondary Schools). Nie je určené fázové otvorenie pre ročníka 10. a 12. ale uisťujem Vás, že to čoskoro bude klarifikované Ministerstvom školstva. V príprave na ďalšie vyhlásenie, pracovali sme na Akčných plánoch otvorenie školy, ktoré zabezpečia, že keď správny čas príde, zdravie a blahobytosť všetkých zamestnancov a detí je prvoradé vo všetkých rozhodnutiach, ktoré urobíme.

Ministerstvo školstva zverejnil svoje očakávania škôl druheho strupňa (Secondary Schools), aby mohli poskytnúť ‘podporu tvárou v tvár pre žiakov ročníka 10. a 12. na doplnenie diaľkového učenia ’ v určitom bode pred koncom akademického roka. Toto nie je rovnaké ako znovu otvorenie týchto skupín ročníkov alebo ponúknutie školského zabezpečenia pre všetkých žiakov. Akákoľvek forma národného otvorenia bude závisieť od vedeckej rady a od miestných levelov o posúdení rizika zdravia, bezpečnosti a blahobytosti žiakov a personálu. Výhľad pre žiakov ročníkov 7. – 9. je, že september bude najskorším dátumom návradu do školy. Ministerstvo školstva má smernice pre rodičov, ktoré nájdete tu: https://www.gov.uk/government/publications/closure-of-educational-settings-information-for-parents-and-carers/reopening-schools-and-other-educational-settings-from-1-june.

Školské zabezpečenie

Budeme pokračovať v našom školskom zabezpečení pre deti kľúčových (kritických) pracovníkov a pre deti, ktoré sú ohrozené, a to počas prázdnín a ďalšieho akademického polčasu. Keďže pracovné podmienky ľudí sa menia, ak veríte, že vaše dieťa má nárok využiť toto zabezpečenie, kontaktujte nás cez našu aplikáciu (App) alebo mailom na office@astreawoodfields.org. Na plánovanie nášho personálu, žiadám Vás, aby ste nás kontaktovali čo najskôr, ako je to možné, keďže nemôžeme poskytnúť toto zabezpečenia deťom bez vopredného oznámenia.

Každé dieťa, ktoré ukazuje príznaky COVID-19 musí dodržať domácu samo izoláciu. Akékoľvek incidenty infekcie v domácnosti, musia byť okamžite nahlásené do školy.

Ako iste oceníte, COVID-19 predstavuje obrovské výzvy ako viesť našu školu a pracujeme tvrdo na tom, aby sme vytvorili praktický, bezpečný plán na zavedenia vládných smerníc. Chceme, aby sa naše deti vrátili do školy čo najskôr, ale uznávame, že zdravie a bezpečnosť žiakov a personálu majú prvoradý význam.

Čoskoro sa Vám ozvem s ďalšími informáciami pre konkrétne ročníkové skupiny.

Ďakujem za podporu.

S pozdravom,

Adam Atkinson

Riaditeľ

PDF – Letter A Atkinson re phased re-opening of the Academy 22.05.2020 Slovak

Check Also

#WeAreOne – Week 12

All children back to school in September Yesterday (2nd July 2020) the Government set out …