School Alerts
Home / Principal's Blog / PREDBEŽNÉ PLÁNOVANIE NA OTVORENIA AKADÉMIE

PREDBEŽNÉ PLÁNOVANIE NA OTVORENIA AKADÉMIE

  1. mája 2020

 

Milý rodič/opatrovník,

PREDBEŽNÉ PLÁNOVANIE NA OTVORENIA AKADÉMIE

Dúfam, že ste v poriadku a že vaše rodiny sú v bezpečí.

Po Premiérovom prehlásený v krajine, začiatkom tohto týždňa a smernice zverejnené Ministerstvom školstva v ponelok večer, Vám chcem poskytnúť aktualizáciu.

Súčastné plánovanie je, že druhý stupeň škôl (secondary schools) môžu ponúknuť nejaký osobný kontakt na podporu žiakom v ročníkoch 10. a 12. na doplnenie ich diaľkového učenia od 1. júna. Toto je veľmi závisle od situácie Koronavírusu. Ale predovšetkým, teraz sa nič nezmenilo.

Deti kľúčových pracovníkov, rovnako ako deti, ktoré sú ohrozené, budú aj naďalej chodiť do školy, tak ako od začiatku obmedzenia pohybu občanov. Aby bolo jasné, definícia klúčových pracovníkov sa nezmenila. Pre všetky ostatné deti budeme naďalje poskytovať ďiaľkové štúdium, aby sme minimalizovali akékoľvek narušenie ich učenia.

Momentálne pracujeme na detailoch smerníc na otvorenie školy z Ministerstva školstva. Toto zahŕňa radu, že veľkosť triedy by mala byť rozdelená na polovicu, a žiaci v týchto skupinách by mali mať od seba 2m, kde je to možné. Keď obdržíme viac informácií, budeme tiež pracovať na vhodnom časovom pláne pre študentov v ročníkoch 10. a 12., aby sa stretli s toľkými učiteľmi, ako je to možné.

Sme si vedomí, že rodičia študentov v ročníkoch 7. – 9. budú neistí o ďalších krokoch pre ich deti. Sme naďalej oddaní poskytovať domáce učenie, tak ako sme začali od obmedenia pohybu občanov.

Budeme v kontakte s Vami, aby sme vás aktualizovali na naších prípravach hneď, ako budeme mať viac detailov. V nasledujúcich dňoch vás žiadame, aby ste vyplnili online prieskum cez našu aplikáciu (App). Toto nám umožní získať predstavu potenciálnych počtov detí od kvalifikovaných ročníkov, ktoré by mohli prísť do školy začiatkom júna.

Ako vždy, bezpečnosť vašich detí a našich zamestnancov zostáva našou prioritou číslo jedna a bude kľúčovým záujmom v akýchkoľvek rozhodnutiach, ktoré urobíme.

Ako vždy, ak máte nejaké otázky, prosím kontaktujte sa cez našu aplikáciu (App).

S pozdravom,

 

Adam Atkinson

Riaditeľ

Check Also

Letter to Year 11 students regarding Post 16 Studies

November 2020   Dear parent/carer, Astrea Academy Woodfields Sixth Form Recruitment Events We are delighted …